Õppejõud

Olga Burmistrovitš eesti keel Õppinud prof Schechteri juures sugestiivseid aktiivõppe metoodikaid. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Õppematerjalide (kaas)autor keeltekoolides Polylingua, PROSUM, Edukool ja Alterum.
 
Irina Sahhatova eesti keel Tartu Ülikool. Täiskasvanute eesti keele õpetaja al 1992.aastast. On töötanud ka keelekümblusrühmas koolilaste ja mudilastega.
 
Merle Lutsoja eesti keel Leningradi Ülikool. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Eriti meelepärased teemad on kirjavahetus ja tarbijakaitse. Õppematerjalide kaasautor keeltekoolides Polylingua ja Alterum.
 
Marina Sarri eesti keel Tallinna Pedagoogikaülikool. Täiskasvanute ja laste õpetamise kogemus 1999.aastast. Hooldustöötajate erialase keele materjalide autor. Kogemused ka mudilastega keelekümblusrühmas.
 

Svetlana Šatunova sisekujundus ja tootedisain

Disainer ja sisekujunduse õpetaja.LEX-ülikool ja Moskva Kunstikolledž. Minu lemmikud: viltimine, õlimaal, seinamaalingud, kunstifoto.

 

Marina Šatunova raamatupidamise koolitus Raamatupidaja kutsetase 6. Raamatupidamise, sh 1C-programmi õpetamise kogemus aastast 2010.
 
Ljudmilla Jampolskaja saksa keel Lapsepõlv ja noorusaastad Saksamaal määrasid edasist saatust. Tallinnas tuli Pedagoogiline Instituut ja täeindõpet olen saanud Goethe Institute’s. Töötan täiskasvanute õpilastega pea kakskümmend aastat, neist üle kümne tuntud keeltekoolis PROSUM. Alati on kahju, et paljud minu õpilased lahkuvad Eestist
 
Olga Jablokova inglise keel Õpetan inglise keelt üle 20 aasta. Algul töötasin lastega, siis pakuti tööd täiskasvanutega tollal veel noores keeltekoolis PROSUM ning olin seal kogu kooli tegutsemise aja. Olen ise koostanud palju õppematerjale, kuigi inglisekeelseid materjale on maailmas tohutu hulk – oma on ikka kindlam. Olen kommunikatiivsete õppemeetodite veendunud pooldaja. Tunnis pean tähtsaks aktiivset suhtlust ning leian teema arutamiseks alati mõne huvitava triki.
 
Alla Timofeeva inglise keel Tallinna Ülikooli kasvandik. Olen suhtlusmeetodite pooldaja, kuna aktiivne suhtlemine ja mõnus miljöö lubavad rääkida kohe esimesest tunnist, kui sa grammatikast veel suurt ei tea. Töötasin üle 15 aasta tuntud keeltekoolis PROSUM. Töötan ka väikelastega. Olen teinud meistriklasse ning loonud õppematerjale.