Õppejõud

Olga Burmistrovitš eesti keelÕppinud prof Schechteri juures sugestiivseid aktiivõppe metoodikaid. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Õppematerjalide (kaas)autor keeltekoolides Polylingua, PROSUM, Edukool ja Alterum.
Margit Lestsepp
eesti keel
 Haridus:
• 2022 a. täiskasvanute koolitaja: eesti keel teise keelena, Tartu Ülikool
• 2022 a. organisatsioonikäitumine, magistrikraad, Tallinna Ülikool
• 2000 a. klassiõpetaja, magistrikraad, Tallinna Pedagoogikaülikool
Laste ja täiskasvanute õpetamise kogemus alates aastast 1999.
Margiti koolitusi iseloomustab interaktiivsus ja kaasaegsete õppemeetodite kasutamine.
Keeleoskus: eesti, vene, inglise, saksa, soome
Hobid: muusika, kunst, käsitöö, lugemine
Irina Sahhatova
eesti keel
Tartu Ülikool. Täiskasvanute eesti keele õpetaja al 1992.aastast. On töötanud ka keelekümblusrühmas koolilaste ja mudilastega.
Merle Lutsoja
eesti keel
Leningradi Ülikool. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Eriti meelepärased teemad on kirjavahetus ja tarbijakaitse. Õppematerjalide kaasautor keeltekoolides Polylingua ja Alterum.
Marina Sarri
eesti keel
Tallinna Pedagoogikaülikool. Täiskasvanute ja laste õpetamise kogemus 1999.aastast. Hooldustöötajate erialase keele materjalide autor. Kogemused ka mudilastega keelekümblusrühmas.
Jelena Nikitina
eesti keel
Svetlana Šatunova sisekujundus ja tootedisainDisainer ja sisekujunduse õpetaja.LEX-ülikool ja Moskva Kunstikolledž. Minu lemmikud: viltimine, õlimaal, seinamaalingud, kunstifoto.
Marina Shatunova raamatupidamise koolitusRaamatupidaja kutsetase 6. Raamatupidamise, sh 1C-programmi õpetamise kogemus aastast 2010.
Ljudmilla Jampolskaja
saksa keel
Lapsepõlv ja noorusaastad Saksamaal määrasid edasist saatust. Tallinnas tuli Pedagoogiline Instituut ja täeindõpet olen saanud Goethe Institute’s. Töötan täiskasvanute õpilastega pea kakskümmend aastat, neist üle kümne tuntud keeltekoolis PROSUM. Alati on kahju, et paljud minu õpilased lahkuvad Eestist
Olga Jablokova
inglise keel
Õpetan inglise keelt üle 20 aasta. Algul töötasin lastega, siis pakuti tööd täiskasvanutega tollal veel noores keeltekoolis PROSUM ning olin seal kogu kooli tegutsemise aja. Olen ise koostanud palju õppematerjale, kuigi inglisekeelseid materjale on maailmas tohutu hulk – oma on ikka kindlam. Olen kommunikatiivsete õppemeetodite veendunud pooldaja. Tunnis pean tähtsaks aktiivset suhtlust ning leian teema arutamiseks alati mõne huvitava triki.
Alla Timofeeva inglise keelTallinna Ülikooli kasvandik. Olen suhtlusmeetodite pooldaja, kuna aktiivne suhtlemine ja mõnus miljöö lubavad rääkida kohe esimesest tunnist, kui sa grammatikast veel suurt ei tea. Töötasin üle 15 aasta tuntud keeltekoolis PROSUM. Töötan ka väikelastega. Olen teinud meistriklasse ning loonud õppematerjale.